SPECIÁLNÍ MASÁŽE

 

Léčivé pohlazení od muže-

tříhodinový tantrický rituál pro ženy

 

 

 

Setkání s mužskou energií při tantrickém rituálu nebo sérii setkání může být pro mnoho žen velmi relaxující, léčivé, smyslné a rozšiřující vědomí. Vhodné je rovněž i zacílení masáže. Paměť těla je totiž na rozdíl od naší mysli mnohem dlouhodobější a některé energetické vtisky, různých zdrojů, se hojí složitě. Strach, zlost, bolest a z toho vyplývající psychické napětí a mentální bloky pak vedou k odmítání doteku i od těch nejbližších, aniž by byl zřejmý důvod. Absence či neschopnost tělesného uvolnění způsobují potíže  v patrnerství a při zastavení toku energie v některých místech našeho těla jsou příčinou onemocnění.

Cena 3500 Kč/ 180 min

 

Tao erotická masáž
 

Tato jemná energetická erotická masáž vychází ze století prověřených tahů, které mají postupně pročistit a probudit naše energetické dráhy, odpojit mysl od starostí a všepřítomných myšlenek. Při respektování přesně daného postupu zůstává prostor pro skutečně vědomý dotek maséra, který přináší svou „přítomností“ léčivou energii danému energetickému centru.

Jsou-li odblokována místa, kudy proudí naše probouzející „ohnivá energie“, nastává skutečná možnost pro její rozplývání do celého těla. Tato masáž nám pomůže posunout ony pomyslné hranice, kapacitu energie, kterou si sami dovolíme. Bez napětí, vnitřní frustrace, svobodně a hravě můžeme prožít nový extatický stav naplnění našeho těla bez vybití energie, pocit vitality a síly k vlastní tvořivosti. Tato jemná energetizující masáž je vhodná také pro starší klienty a těhotné ženy.
 

Cena 2500 Kč/ 120 min

 

 

Léčení joni ( vaginální maping)

 

 

Je specializovaným tantrickým rituálem, kdy se dotekem na jednotlivých energeticky důležitých bodech napomáhá k opětovnému zvědomění potlačených pocitů a vzpomínek, které se ukryly do tělesné tkáně, do našeho těla. Je to tedy citlivá terapeutická práce, která se věnuje místům, kam normální terapie nemůže vstupovat. Má velmi léčivé a očistné účinky. Masáž trvá cca 90 min a je při ní možno komunikovat, dávat zpětnou vazbu. Je to intimní prožitek založený na důvěře a upřímnosti, vycházející z vědomého tantrického přístupu na obou stranách .Je dobré se nejprve otevřít svým prožitkům a tantrické cestě při základní tantrické masáži a zvolit toto objevování např. při druhém setkání.

Cena 2000/100-120 min

 

 

Masáž prostaty

 

Je dalším specializovaným tantrickým rituálem, který slouží u muže k hlubšímu prožitku sexuality i procítění vlastní celistvosti. Prostata představuje minusový – přijímající pól mužské sexuality, který bychom zjednodušeně mohli nazvat pólem ženským. Zatímco penis je aktivním plusovým orgánem, který představuje mužskou sexualitu a dobývání vnějšího světa, při léčení prostaty se muž setkává se zcela jinými pocity. Často je to u mužů právě jejich potlačovaná stránka, která se věkem hlásí o slovo. Naslouchání vlastní moudrosti,vnitřnímu světu, intuici. Proto tato léčivá masáž může být pro muže zdrojem nové síly a jiných prožitků.  

Možnou součástí jedné z vybraných masáží v délce min 120 min, po dohodě v rámci Tantrické cesty i jako speciální devadesátiminutový rituál )

 

.

Jemná smyslná masáž pro těhotné

Rituál vychází z jedinečnosti tohoto "naplněného stavu " ženství. Je oslavou,
podporou i terapií ve smyslu uvolňování namáhaných partií a případných energetických (psychických) bloků. Jemná olejová masáž se soustředí kromě bříška na uvolnění bederní části zad, svalových úponů nesoucích zvýšenou zátěž. Velmi účinná je i masáž plosek nohou, samozřejmě s respektováním důležitých reflexních bodů.

Masáž může probíhat  částečně i v pohodlné poloze na boku s vypodložením polštáři. Probuzení sexuální energie vede k příjemnému životnímu pocitu, radosti a hrdosti z těla i jeho stavu i celé škále pocitů spřízněnosti, něhy a podpory. Tělo těhotné ženy je velmi přijímající a přístupné skutečně tantrickému láskyplnému doteku, který energeticky vnímá i dítě /a naopak masér vnímá je/. Z této energie vychází i přístup k intimitě ženy. Vždy je nejdůležitější vnímat naladění a potřeby konkrétní klientky, specifik různých fází těhotenství, momentální pocity, o kterých je možno kdykoliv během masáže komunikovat.
Cena 2000 Kč/ 120 min)

 

 

 

Masáž ženy od ženy

 

 

Tato varianta je v tantře zcela přirozená včetně intimní masáže. Technika masáže je stejná, energie masáže a rituálu je odlišná. Pro ženu je to podporující a bezpečné pole pro průzkum smyslnosti, citlivosti a hravosti. Cítí energii druhé ženy, spojující prožitek a pochopení.

U žen, které rády doplňují svoji jinovou energii, protože si stojí pevněji v té mužské, to může být cenná zkušenost, právě tak jako pro ty, které ženský dotyk vzrušuje a probouzí novou energii, byť jsou heterosexuální orientace.

 

 

Experimentální objevná setkávání v jiných dimenzích

 

 (cena a délka domluvou)

 

Při rozmanitosti doteků a forem rituálních masáží se nebráníme ani cestě za hranice našeho očekávání a představ, za rostoucí sexuální energií v jiném prostoru.

Chcete být např. svědkem masáže a narůstání sexuální energie své partnerky/partnera?

Chcete se zapojit do rituálu v průběhu masáže?

Jste muž a chcete poznat dotek muže i ženy najednou?

Jste žena a máte podobný záměr?

Nacítíme energii vašeho záměru a vytvoříme prostor k jeho uskutečnění při experimentálních masážích a terapiích.

 

Příklad rituálu:


Naše čtyři "zkušené" ruce se přidají k Vašim a připravíte tak pro  partnerku - partnera zcela nový zážitek rozpuštění  za hranicí jeho představivosti v šestiruční masáži.. Vy sami zažijete radost z dávání doteku pod naším jemným energetickým vedením. Neobyčejný dárek si tak dáváte oba dva.
Míru intiminty si určujete sami, vhodné pro radost, pro kohokoliv..
120 min, cena dle domluvy 

 

 

 

Čtyř a víceruční masáže

Podle přání můžeme nabídnout i víceruční extrémně prožitkové masáže ( čtyř nebo šestiruč) v různých kombinacích ženské a mužské energie .Maséry mohou být například dvě ženy, tři ženy, dva muži, muž a žena apod.

Při této objednávce prosíme o minimálně jednodenní předstih. Cena se odvíjí dle počtu masírujících.

 

Masáž muže od muže

Chcete-li zažít mužskou energii při tantrické masáži se silnějším dotekem a dynamikou, či naopak mužskou jemností a absolutní přítomností, nebojte se objednat, ať už jste gay, bisexuál nebo heterosexuál. V každém případě si odnesete nový zážitek a můžete odstranit některé předsudky v oblasti doteku, srovnat si vztah sám k sobě nebo k mužům obecně nebo naopak napravit něco pro vztah k ženám.

Cena 2500 Kč/90 min,  3000/120 min 

 

 

Vědomé BDSM techniky podle učení Johna Hawkena - Dark Eros

lze začlenit dle domluvy

 


Domácí vinotéka a lednice na víno. , Indukční vařič a indukční nádobí , Zahradní nábytek výprodej , Domácí vinotéka , Lednice s mrazákem Liebherr - špičková kvalita lednic